Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Her zaman en yüksek standartlarda profesyonellik ve kaliteyi benimseyerek, müşteri memnuniyetini ve sektöre katkıyı ön planda tutuyoruz. Geleceğe yönelik vizyonumuzla, insansız hava araçları teknolojisindeki gelişmeleri şekillendirmeye devam edeceğiz. Bu, bizim hikayemizin sadece bir başlangıç noktasıdır.

RigelSan Ar-Ge Savunma Güvenlik Teknolojileri A.Ş ​

2020 yılından bugüne kadar, insansız hava araçları teknolojisinde önemli birçok projeye imza atmış olan ekibimiz, yüksek kabiliyetli ve dünyada eşi benzeri az bulunan insansız hava araçları ve ekipmanlarını özgün tasarımlar ve yerli, milli ekipmanlar kullanarak üretmektedir.

Güvenlik sektörüne yönelik ürettiğimiz hava araçları, AR-GE çalışmaları ile desteklenmektedir ve sektörün ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır. Üniversitelerle iş birliği içerisinde çalışarak sektörün gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra, tecrübelerimizi gelecek kuşaklara aktarma sorumluluğuyla hareket etmekteyiz.

Yaptığımız işin profesyonelliğini ve kalitesini her zaman en üst seviyede tutarak, yenilikçi yaklaşımlarımızla sektöre katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Yönetim

HAZAR ALTAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

ABDÜLKADİR ÇAKALLI
MUHAMMED DEGER

Genel Müdür

AHMET EMRE GÜCEYLİOĞLU

Genel Müdür Yardımcısı

MUHAMMET AKIN ASLAN

Genel Müdür Yardımcısı

Satın Alma Müdürü

MUHAMMED SEMİH KÜLEKÇİOĞLU
BÜŞRA YAĞCIOĞLU

İnsan Kaynakları Müdürü

Kalite Politikamız

– Uluslararası ölçekte en ileri teknolojik düzeyde ürünler geliştiren ve üretim yapan bir şirket olmak
– Tüm mühendislik faaliyetlerinin azami hassasiyet ve titizlikle bilimsel yöntemlere uygun olarak yürütülmesi
– Sistem kullanıcılarının isteklerine her zaman öncelik vererek alınan geri beslemelerle ürün geliştirme süreçlerinde hızlı ve etkin çözümler sunmak
– Üretim ve Ar-Ge faaliyetlerinin iç içe ele alındığı hiyerarşik bir yapıdan ziyade bilgi eksenli proje takımları ile ürünlerde teknolojik ve kalite üstünlüğünün sağlanması
– Tüm organizasyon yapısı içerisinde insana yatırım odaklı aynı zamanda ahlaki değerlere uygun bir yapı içerisinde sürekli gelişim ve verimlilik yöntemlerini uygulamak
– Kullanıcı ve yasal şartlara uygun olarak, yürütülen tüm faaliyetlerde güvenilir ve dürüst bir anlayış sergilemek
– Kullanıcı makam, Ar-Ge faaliyeti yürüten alt yükleniciler ve tedarikçilerimize sürekli destek verip birlikte gelişmek

Savunma Teknolojileri
ile Geleceğin Olanaklarını Keşfedin

Yenilikçi teknolojilerimizle güvenlik ve savunma alanında öncü bir rol üstleniyoruz. Sınırları aşan çözümlerimizle sektörde fark yaratıyoruz.