Neler Yapıyoruz

Gelişmiş teknolojilerin yanı sıra deneyimli ve uzman bir kadromuzla, savunma ihtiyaçlarına yönelik geniş bir yelpazede yenilikçi çözümler geliştiriyoruz. Sürekli araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla, güvenlik ve savunma alanlarında öncü rolümüzü sürdürmek için kararlılıkla ilerliyoruz.

İnsansız Hava Aracı Sistemleri

Çeşitli sektörler için özel olarak tasarlanmış geniş bir drone yelpazesi sunuyoruz. Gözetimden güvenliğe, haritalamadan denetime kadar her ihtiyaca uygun çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Komuta, Kontrol, Haberleşme, Bilgisayar ve İstihbarat (C4I)

C4I sistemlerimiz karmaşık operasyonlarda etkinlik sağlar ve müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak için yenilikçi teknolojiler ve uzman mühendislerimizle çalışıyoruz

Aviyonikler/Alt Sistemler

Aviyonikler ve alt sistemlerimiz, uçakların güvenliğini ve performansını artırmak için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli donanım ve yazılım çözümlerimiz, havacılık endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilmiştir.

Simülatör Sistemleri

Simülatör sistemlerimiz, gerçekçi eğitim ortamları sunarak pilotların becerilerini geliştirmelerine olanak tanır. Yenilikçi teknolojilerimizle desteklenen simülatörler, uçuş güvenliği ve etkinliğini artırmak için tasarlanmıştır.

Faydalı Yük ve İHA Operatörü Kullanıcı Eğitimleri

Faydalı yük ve İHA operatörü kullanıcı eğitimlerimiz, operasyonel verimliliği artırmak için kapsamlı bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Uzman eğitmenlerimiz tarafından sunulan bu eğitimler, katılımcılara teorik bilgi ve pratik becerileri kazandırarak en üst düzeyde performans sağlar.

Orman Yangınlarıyla Mücadele

Orman yangınlarıyla mücadelede uzmanlaşmış ekip ve ekipmanlarımız, hızlı ve etkili bir şekilde yangınları kontrol altına almayı amaçlar. Gelişmiş teknoloji ve stratejik yaklaşımlarımız, doğal kaynakların korunmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Satış Sonrası Hizmetler

Rigelsan, insansız hava aracı üretimindeki yenilikçi mühendislik deneyimini satış sonrasında da müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürdürmektedir. En riskli bölgelerde ve kritik zamanlarda dahi kullanıcılarına destek sağlayarak, güvenilir entegre lojistik çözümler sunmaktadır.

İhtiyaçların etkin bir şekilde anlaşılması ve karşılanması amacıyla hareket eden Rigelsan Entegre Lojistik Destek Ekibi, İHA sistemlerinin ürün yaşam döngüsü boyunca işletme ve bakım operasyonelliğini maksimum seviyede tutmayı hedefler.

Rigelsan’ın entegre üretim ve Ar-Ge alt yapısı, kullanıcıların operasyonel geri bildirimlerine dayanarak değişen isteklerine uygun çözümler geliştirmesine olanak tanır.